WSHM2818R0250FEA
מק"ט מוצר של DigiKey
541-2629-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
541-2629-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
541-2629-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
WSHM2818R0250FEA
תיאור
RES 0.025 OHM 1% 7W 2818
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 27
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
25 mOhms ±1% 7W נגד שבב לא-סטנדרטי AEC-Q200 לכלי-רכב, חישת זרם, חסין לחות, עמיד בפולסים אלמנט מתכת
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
WSHM2818R0250FEA דגמים
קטגוריה
מאפיינים
AEC-Q200 לכלי-רכב, חישת זרם, חסין לחות, עמיד בפולסים
יצרן
מקדם טמפרטורה
±75ppm/°C
סדרה
טמפרטורת פעולה
-65°C ~ 170°C