WSHM2818R0500FEB
מק"ט מוצר של DigiKey
541-WSHM2818R0500FEBTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
541-WSHM2818R0500FEBCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
541-WSHM2818R0500FEBDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
WSHM2818R0500FEB
תיאור
RES 0.05 OHM 1% 7W 2818
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 27
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
50 mOhms ±1% 7W נגד שבב לא-סטנדרטי AEC-Q200 לכלי-רכב, חישת זרם, חסין לחות, עמיד בפולסים אלמנט מתכת
קטגוריה
מאפיינים
AEC-Q200 לכלי-רכב, חישת זרם, חסין לחות, עמיד בפולסים
יצרן
מקדם טמפרטורה
±75ppm/°C
סדרה
טמפרטורת פעולה
-65°C ~ 170°C