WSHM2818R0500FEB | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | RES 0.05 OHM 1% 7W 2818 |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 27 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | 50 mOhms ±1% 7W נגד שבב לא-סטנדרטי AEC-Q200 לכלי-רכב, חישת זרם, חסין לחות, עמיד בפולסים אלמנט מתכת |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
קטגוריה | מאפיינים AEC-Q200 לכלי-רכב, חישת זרם, חסין לחות, עמיד בפולסים |
יצרן | מקדם טמפרטורה ±75ppm/°C |
סדרה | טמפרטורת פעולה -65°C ~ 170°C |