WSLP1206R0150FEA
מק"ט מוצר של DigiKey
WSLP-.015TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
WSLP-.015CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
WSLP-.015DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
WSLP1206R0150FEA
תיאור
RES 0.015 OHM 1% 1W 1206
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
15 mOhms ±1% 1W נגד שבב 1206 (3216 מטרי) נגד-גופרית, AEC-Q200 לכלי-רכב, חישת זרם, חסין לחות, עמיד בפולסים אלמנט מתכת
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
WSLP1206R0150FEA דגמים
קטגוריה
מאפיינים
נגד-גופרית, AEC-Q200 לכלי-רכב, חישת זרם, חסין לחות, עמיד בפולסים
יצרן
מקדם טמפרטורה
±75ppm/°C
סדרה
טמפרטורת פעולה
-65°C ~ 170°C