XT2318HJRGX12M00E
מק"ט מוצר של DigiKey
541-XT2318HJRGX12M00ETR-ND - סרט וסליל (TR)‏
541-XT2318HJRGX12M00ECT-ND - סרט חתוך (CT)‏
541-XT2318HJRGX12M00EDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
XT2318HJRGX12M00E
תיאור
CRYSTAL, 3.2X2.5MM, +/-30PPM, -4
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 14
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
12 MHz ±10ppm גבישים 18pF 100 Ohms ‎4-SMD, ללא מוליכים
קטגוריה
קיבוליות עומס
18pF
יצרן
ESR (התנגדות טורית שקולה)
100 Ohms
סדרה
אופן פעולה
בסיסי
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C
סטטוס החלק
פעיל
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
סוג
גבישMHz
מארז‏ / תיבה
תדר
12 MHz
מארז ההתקן של הספק
SMD‏-4‏ (2.5‏x‏3.2‏)
יציבות התדר
±30ppm
גודל / מידה
אורך 0.126‏ אינץ' x‏ רוחב 0.098‏ אינץ' (3.20 מ"מ x‏ 2.50‏ מ"מ)
אפיצות תדר
±10ppm