1.5SMC20A-E3/57T
מק"ט מוצר של DigiKey
1.5SMC20A-E3/57TGITR-ND - סרט וסליל (TR)‏
1.5SMC20A-E3/57TGICT-ND - סרט חתוך (CT)‏
1.5SMC20A-E3/57TGIDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
1.5SMC20A-E3/57T
תיאור
TVS DIODE 17.1VWM 27.7V DO214AB
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 12
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
27.7V מלחץ54.2A Ipp TVS – דיודות הרכבה משטחית ‎DO-214AB (SMCJ)‎
קטגוריה
זרם - דופק שיא (‎10/1000 µs)
54.2A
יצרן
הספק - מתקף שיא
1500W (1.5kW)
סדרה
הגנת קווי כוח
לא
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
יישומים
שימוש כללי
סטטוס החלק
פעיל
טמפרטורת פעולה
-65°C ~ 150°C (TJ)
סוג
זנר (Zener)
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
ערוצים חד-כיווניים
1
מארז‏ / תיבה
DO-214AB, SMC
מתח - קיטעון אחורי (טיפוסי)
17.1V
מארז ההתקן של הספק
מתח - פריצה (מינ')
19V
מספר מוצר בסיס
מתח - הידוק (מקס') ב-  Ipp
27.7V