1.5SMC350A-M3/57T
מק"ט מוצר של DigiKey
112-1.5SMC350A-M3/57TTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
112-1.5SMC350A-M3/57TCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
112-1.5SMC350A-M3/57TDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
1.5SMC350A-M3/57T
תיאור
TVS DIODE 300VWM 482VC DO214AB
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 9
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
482V מלחץ3.1A Ipp TVS – דיודות הרכבה משטחית ‎DO-214AB (SMCJ)‎
קטגוריה
זרם - דופק שיא (‎10/1000 µs)
3.1A
יצרן
הספק - מתקף שיא
1500W (1.5kW)
סדרה
טמפרטורת פעולה
-65°C ~ 150°C (TJ)
מתח - קיטעון אחורי (טיפוסי)
300V
מארז ההתקן של הספק
מתח - פריצה (מינ')
333V
מספר מוצר בסיס
מתח - הידוק (מקס') ב-  Ipp
482V