1.5SMC51A-E3/57T
מק"ט מוצר של DigiKey
1.5SMC51A-E3/57TGITR-ND - סרט וסליל (TR)‏
1.5SMC51A-E3/57TGICT-ND - סרט חתוך (CT)‏
1.5SMC51A-E3/57TGIDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
1.5SMC51A-E3/57T
תיאור
TVS DIODE 43.6VWM 70.1V DO214AB
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 12
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
70.1V מלחץ21.4A Ipp TVS – דיודות הרכבה משטחית ‎DO-214AB (SMCJ)‎
קטגוריה
זרם - דופק שיא (‎10/1000 µs)
21.4A
יצרן
הספק - מתקף שיא
1500W (1.5kW)
סדרה
טמפרטורת פעולה
-65°C ~ 150°C (TJ)
מתח - קיטעון אחורי (טיפוסי)
43.6V
מארז ההתקן של הספק
מתח - פריצה (מינ')
48.5V
מספר מוצר בסיס
מתח - הידוק (מקס') ב-  Ipp
70.1V