1N4004-E3/53
מק"ט מוצר של DigiKey
1N4004-E3/53GICT-ND - סרט חתוך (CT)‏
1N4004-E3/53GITB-ND - סרט + תיבה ‏(TB)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
1N4004-E3/53
תיאור
DIODE STANDARD 400V 1A DO204AL
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 10
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
דיודות 400 V 1A חור מעבר ‎DO-204AL (DO-41)‎
קטגוריה
מהירות
התאוששות רגילה מעל 500ns, זרם Io מעל 200mA
יצרן
זרם - דלף הפוך @ Vr
5 µA @ 400 V
אריזה
סרט חתוך (CT)‏
סרט + תיבה ‏(TB)‏
קיבוליות @ Vr‏, F
15pF ב-4V, 1MHz
סטטוס החלק
פעיל
סוג ההרכבה
טכנולוגיה
מארז‏ / תיבה
מתח - DC הפוך (Vr) (מקס')
400 V
מארז ההתקן של הספק
‎DO-204AL (DO-41)‎
זרם - מיושר, ממוצע (Io)
1A
טמפרטורת פעולה - צומת
-50°C ~ 150°C
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
1.1 V @ 1 A