1N4004E-E3/54 | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | DIODE STANDARD 400V 1A DO204AL |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 10 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | דיודות 400 V 1A חור מעבר DO-204AL (DO-41) |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
קטגוריה | מהירות התאוששות רגילה מעל 500ns, זרם Io מעל 200mA |
יצרן | זרם - דלף הפוך @ Vr 5 µA @ 400 V |
אריזה סרט וסליל (TR) סרט חתוך (CT) | קיבוליות @ Vr, F 15pF ב-4V, 1MHz |
סטטוס החלק פעיל | סוג ההרכבה |
טכנולוגיה | מארז / תיבה |
מתח - DC הפוך (Vr) (מקס') 400 V | מארז ההתקן של הספק DO-204AL (DO-41) |
זרם - מיושר, ממוצע (Io) 1A | טמפרטורת פעולה - צומת -55°C ~ 150°C |
מתח - קדמי (Vf) (מקס') @ If 1.1 V @ 1 A | מספר מוצר בסיס |