1N4004E-E3/73 זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
דומים
Microchip Technology
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
דומים
Diodes Incorporated
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
onsemi
Diodes Incorporated
onsemi
Microchip Technology
קיים במלאי: 767
קיים במלאי: 508
דיודות 400 V 1A חור מעבר ‎DO-204AL (DO-41)‎
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
1N4004E-E3/73
מק"ט מוצר של DigiKey
112-1N4004E-E3/73CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
112-1N4004E-E3/73TB-ND - סרט + תיבה ‏(TB)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
1N4004E-E3/73
תיאור
DIODE STANDARD 400V 1A DO204AL
תיאור מפורט
קטגוריה
מהירות
התאוששות רגילה מעל 500ns, זרם Io מעל 200mA
יצרן
זרם - דלף הפוך @ Vr
5 µA @ 400 V
אריזה
סרט חתוך (CT)‏
סרט + תיבה ‏(TB)‏
קיבוליות @ Vr‏, F
15pF ב-4V, 1MHz
מתח - DC הפוך (Vr) (מקס')
400 V
זרם - מיושר, ממוצע (Io)
1A
טמפרטורת פעולה - צומת
-55°C ~ 150°C
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
1.1 V @ 1 A