1N5393-E3/54
מק"ט מוצר של DigiKey
1N5393-E3/54GITR-ND - סרט וסליל (TR)‏
1N5393-E3/54GICT-ND - סרט חתוך (CT)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
1N5393-E3/54
תיאור
DIODE STANDARD 200V 1.5A DO204AL
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 10
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
דיודות 200 V 1.5A חור מעבר ‎DO-204AL (DO-41)‎
קטגוריה
זמן התאוששות הפוכה (TRR)
2 µs
יצרן
זרם - דלף הפוך @ Vr
5 µA @ 200 V
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
קיבוליות @ Vr‏, F
15pF ב-4V, 1MHz
סטטוס החלק
פעיל
סוג ההרכבה
טכנולוגיה
מארז‏ / תיבה
מתח - DC הפוך (Vr) (מקס')
200 V
מארז ההתקן של הספק
‎DO-204AL (DO-41)‎
זרם - מיושר, ממוצע (Io)
1.5A
טמפרטורת פעולה - צומת
-50°C ~ 150°C
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
1.4 V @ 1.5 A
מספר מוצר בסיס
מהירות
התאוששות רגילה מעל 500ns, זרם Io מעל 200mA