1N5399GP-E3/54
מק"ט מוצר של DigiKey
1N5399GP-E3/54GITR-ND - סרט וסליל (TR)‏
1N5399GP-E3/54GICT-ND - סרט חתוך (CT)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
1N5399GP-E3/54
תיאור
DIODE STD 1000V 1.5A DO204AC
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
דיודות 1000 V 1.5A חור מעבר ‎DO-204AC (DO-15)‎
זרם - דלף הפוך @ Vr
5 µA @ 1000 V
קיבוליות @ Vr‏, F
15pF ב-4V, 1MHz
סטטוס החלק
לא עבור תכנים חדשים: החלק זמין לרכישה
מתח - DC הפוך (Vr) (מקס')
1000 V
מארז ההתקן של הספק
‎DO-204AC (DO-15)‎
זרם - מיושר, ממוצע (Io)
1.5A
טמפרטורת פעולה - צומת
-65°C ~ 175°C
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
1.4 V @ 1.5 A
מספר מוצר בסיס
מהירות
התאוששות רגילה מעל 500ns, זרם Io מעל 200mA