3.0C60CA-M3/I
מק"ט מוצר של DigiKey
112-3.0C60CA-M3/ITR-ND - סרט וסליל (TR)‏
112-3.0C60CA-M3/ICT-ND - סרט חתוך (CT)‏
112-3.0C60CA-M3/IDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
3.0C60CA-M3/I
תיאור
TVS DIODE 60VWM 96.8VC DO214AB
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 22
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
96.8V מלחץ31A Ipp TVS – דיודות הרכבה משטחית ‎DO-214AB (SMC)‎
קטגוריה
מתח - הידוק (מקס') ב-  Ipp
96.8V
יצרן
זרם - דופק שיא (‎10/1000 µs)
31A
סדרה
הספק - מתקף שיא
3000W (3kW)
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
הגנת קווי כוח
לא
סטטוס החלק
פעיל
יישומים
טלקום
סוג
זנר (Zener)
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 175°C (TJ)
ערוצים דו-כיווניים
1
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
מתח - קיטעון אחורי (טיפוסי)
60V
מארז‏ / תיבה
DO-214AB, SMC
מתח - פריצה (מינ')
66.7V