5KP10A-E3/51 פריט שהתיישן ואינו מיוצר עוד.
תחליפים זמינים:
מומלצי MFR
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
קיים במלאי: 104
גיליון נתונים
ישירים
Microchip Technology
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
דומים
Littelfuse Inc.
קיים במלאי: 0
דומים
Microchip Technology
Littelfuse Inc.
17V מלחץ 294A Ipp TVS – דיודות חור מעבר P600
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
5KP10A-E3/51
מק"ט מוצר של DigiKey
5KP10A-E3/51-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
5KP10A-E3/51
תיאור
TVS DIODE 10VWM 17VC P600
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
קטגוריה
זרם - דופק שיא (‎10/1000 µs)
294A
יצרן
הספק - מתקף שיא
5000W (5kW)
סדרה
הגנת קווי כוח
לא
אריזה
בתפזורת
יישומים
שימוש כללי
סטטוס החלק
מוצר שהתיישן
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 175°C (TJ)
סוג
זנר (Zener)
סוג ההרכבה
חור מעבר
ערוצים חד-כיווניים
1
מארז‏ / תיבה
P600‏, אקסיאלי
מתח - קיטעון אחורי (טיפוסי)
10V
מארז ההתקן של הספק
מתח - פריצה (מינ')
11.1V
מספר מוצר בסיס
מתח - הידוק (מקס') ב-  Ipp
17V