5KP18A-E3/54 | |
|---|---|
מק"ט מוצר של DigiKey | 5KP18A-E3/54GITR-ND - סרט וסליל (TR) 5KP18A-E3/54GICT-ND - סרט חתוך (CT) |
יצרן | |
תיאור | TVS DIODE 18VWM 29.2VC P600 |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 16 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | 29.2V מלחץ171A Ipp TVS – דיודות חור מעבר P600 |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
קטגוריה | זרם - דופק שיא (10/1000 µs) 171A |
יצרן | הספק - מתקף שיא 5000W (5kW) |
סדרה | הגנת קווי כוח לא |
אריזה סרט וסליל (TR) סרט חתוך (CT) | יישומים שימוש כללי |
סטטוס החלק פעיל | טמפרטורת פעולה -55°C ~ 175°C (TJ) |
סוג זנר (Zener) | סוג ההרכבה חור מעבר |
ערוצים חד-כיווניים 1 | מארז / תיבה P600, אקסיאלי |
מתח - קיטעון אחורי (טיפוסי) 18V | מארז ההתקן של הספק |
מתח - פריצה (מינ') 20V | מספר מוצר בסיס |
מתח - הידוק (מקס') ב- Ipp 29.2V |