5KP22A-E3/54
מק"ט מוצר של DigiKey
5KP22A-E3/54GITR-ND - סרט וסליל (TR)‏
5KP22A-E3/54GICT-ND - סרט חתוך (CT)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
5KP22A-E3/54
תיאור
TVS DIODE 22VWM 35.5VC P600
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 16
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
35.5V מלחץכוונון עומק, מאחז רך Ipp TVS – דיודות חור מעבר P600
קטגוריה
זרם - דופק שיא (‎10/1000 µs)
כוונון עומק, מאחז רך
יצרן
הספק - מתקף שיא
5000W (5kW)
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 175°C (TJ)
מתח - קיטעון אחורי (טיפוסי)
22V
מארז ההתקן של הספק
מתח - פריצה (מינ')
24.4V
מספר מוצר בסיס
מתח - הידוק (מקס') ב-  Ipp
35.5V