5KP24A-E3/54
מק"ט מוצר של DigiKey
5KP24A-E3/54GITR-ND - סרט וסליל (TR)‏
5KP24A-E3/54GICT-ND - סרט חתוך (CT)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
5KP24A-E3/54
תיאור
TVS DIODE 24VWM 38.9VC P600
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 16
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
38.9V מלחץ129A Ipp TVS – דיודות חור מעבר P600
קטגוריה
זרם - דופק שיא (‎10/1000 µs)
129A
יצרן
הספק - מתקף שיא
5000W (5kW)
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 175°C (TJ)
מתח - קיטעון אחורי (טיפוסי)
24V
מארז ההתקן של הספק
מתח - פריצה (מינ')
26.7V
מספר מוצר בסיס
מתח - הידוק (מקס') ב-  Ipp
38.9V