BAS40-02V-HG3-08 אזל מהמלאי וניתן להזמין כהזמנה-ממתינה.
תחליפים זמינים:
אקוויוולנטים-פרמטרית
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
דיודות 40 V 120mA הרכבה משטחית SOD-523
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
BAS40-02V-HG3-08
מק"ט מוצר של DigiKey
112-BAS40-02V-HG3-08TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
112-BAS40-02V-HG3-08CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
112-BAS40-02V-HG3-08DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
BAS40-02V-HG3-08
תיאור
DIODE SCHOTTKY 40V 120MA SOD523
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 36
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
קטגוריה
זרם - דלף הפוך @ Vr
100 nA @ 30 V
יצרן
קיבוליות @ Vr‏, F
4pF ב-0V, 1MHz
Digi-Reel®
דירוג
לרכב
סטטוס החלק
פעיל
הרשאה
AEC-Q101
מתח - DC הפוך (Vr) (מקס')
40 V
מארז‏ / תיבה
זרם - מיושר, ממוצע (Io)
120mA
מארז ההתקן של הספק
SOD-523
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
1 V @ 40 mA
טמפרטורת פעולה - צומת
125°C
מהירות
אות חלש עד זרם Io ‎200mA‎, כל מהירות