BAS40-05-G3-08 | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | DIODE ARR SCHOTT 40V 200MA SOT23 |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 41 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | מערך דיודות 1 זוג קתודה משותפת 40 V 200mA הרכבה משטחית TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
מודלים EDA/CAD | BAS40-05-G3-08 דגמים |
קטגוריה | מהירות אות חלש עד זרם Io 200mA, כל מהירות |
יצרן Vishay General Semiconductor - Diodes Division | זמן התאוששות הפוכה (TRR) 5 ns |
אריזה סרט וסליל (TR) סרט חתוך (CT) Digi-Reel® | זרם - דלף הפוך @ Vr 100 nA @ 30 V |
סטטוס החלק פעיל | טמפרטורת פעולה - צומת 125°C (מקס') |
תצורת דיודה 1 זוג קתודה משותפת | סוג ההרכבה הרכבה משטחית |
טכנולוגיה שוטקי (Schottky) | מארז / תיבה TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 |
מתח - DC הפוך (Vr) (מקס') 40 V | מארז ההתקן של הספק SOT-23-3 |
מתח - קדמי (Vf) (מקס') @ If 1 V @ 40 mA |