BAS70-04-E3-08 אזל מהמלאי וניתן להזמין כהזמנה-ממתינה.
תחליפים זמינים:
דומים
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
ישירים
Diodes Incorporated
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
דומים
Diotec Semiconductor
STMicroelectronics
Comchip Technology
מערך דיודות חיבור סדרה 1‏ זוגות 70 V 200mA (DC)‎ הרכבה משטחית TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
BAS70-04-E3-08
מק"ט מוצר של DigiKey
BAS70-04-E3-08TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
BAS70-04-E3-08CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
BAS70-04-E3-08DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
BAS70-04-E3-08
תיאור
DIODE ARR SCHOTT 70V 200MA SOT23
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 41
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מודלים EDA/CAD
BAS70-04-E3-08 דגמים
קטגוריה
מהירות
אות חלש עד זרם Io ‎200mA‎, כל מהירות
יצרן
זמן התאוששות הפוכה (TRR)
5 ns
זרם - דלף הפוך @ Vr
100 nA @ 50 V
טמפרטורת פעולה - צומת
125°C (מקס')
תצורת דיודה
חיבור סדרה 1‏ זוגות
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
טכנולוגיה
שוטקי (Schottky)‏
מארז‏ / תיבה
TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
מתח - DC הפוך (Vr) (מקס')
70 V
מארז ההתקן של הספק
SOT-23-3
זרם - מיושר, ממוצע (Io) (לדיודה)
200mA (DC)‎
מספר מוצר בסיס
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
410 mV @ 1 mA