BAV70-E3-08
מק"ט מוצר של DigiKey
BAV70-E3-08TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
BAV70-E3-08CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
BAV70-E3-08DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
BAV70-E3-08
תיאור
DIODE ARRAY GP 70V 250MA SOT23-3
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 41
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מערך דיודות 1 זוג קתודה משותפת 70 V 250mA (DC) הרכבה משטחית TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
BAV70-E3-08 דגמים
מאפייני המוצר
סינון מוצרים דומים
קטגוריה
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
1.25 V @ 150 mA
יצרן
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
מהירות
התאוששות מהירה עד 500ns, זרם Io מעל 200mA
סדרה
זמן התאוששות הפוכה (TRR)
6 ns
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
זרם - דלף הפוך @ Vr
50 µA @ 70 V
סטטוס החלק
פעיל
טמפרטורת פעולה - צומת
150°C (מקס')
תצורת דיודה
1 זוג קתודה משותפת
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
טכנולוגיה
סטנדרטי
מארז‏ / תיבה
TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
מתח - DC הפוך (Vr) (מקס')
70 V
מארז ההתקן של הספק
SOT-23-3
זרם - מיושר, ממוצע (Io) (לדיודה)
250mA (DC)