BYM10-800-E3/96
מק"ט מוצר של DigiKey
BYM10-800-E3/96GITR-ND - סרט וסליל (TR)‏
BYM10-800-E3/96GICT-ND - סרט חתוך (CT)‏
BYM10-800-E3/96GIDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
BYM10-800-E3/96
תיאור
DIODE AVALANCHE 800V 1A DO213AB
תיאור מפורט
דיודות 800 V 1A הרכבה משטחית ‎DO-213AB‎
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
BYM10-800-E3/96 דגמים
מאפייני המוצר
סינון מוצרים דומים
קטגוריה
מהירות
התאוששות רגילה מעל 500ns, זרם Io מעל 200mA
יצרן
זרם - דלף הפוך @ Vr
10 µA @ 800 V
סדרה
קיבוליות @ Vr‏, F
8pF ב-4V, 1MHz
מתח - DC הפוך (Vr) (מקס')
800 V
טמפרטורת פעולה - צומת
-65°C ~ 175°C
זרם - מיושר, ממוצע (Io)
1A
מספר מוצר בסיס
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
1.2 V @ 1 A