BYM12-400-E3/96
מק"ט מוצר של DigiKey
BYM12-400-E3/96GITR-ND - סרט וסליל (TR)‏
BYM12-400-E3/96GICT-ND - סרט חתוך (CT)‏
BYM12-400-E3/96GIDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
BYM12-400-E3/96
תיאור
DIODE STANDARD 400V 1A DO213AB
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 16
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
דיודות 400 V 1A הרכבה משטחית ‎DO-213AB‎
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
BYM12-400-E3/96 דגמים
מאפייני המוצר
סינון מוצרים דומים
קטגוריה
מהירות
התאוששות מהירה עד 500ns, זרם Io מעל 200mA
יצרן
זמן התאוששות הפוכה (TRR)
50 ns
סדרה
זרם - דלף הפוך @ Vr
5 µA @ 400 V
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
קיבוליות @ Vr‏, F
14pF ב-4V, 1MHz
סטטוס החלק
פעיל
סוג ההרכבה
טכנולוגיה
מארז‏ / תיבה
מתח - DC הפוך (Vr) (מקס')
400 V
מארז ההתקן של הספק
‎DO-213AB‎
זרם - מיושר, ממוצע (Io)
1A
טמפרטורת פעולה - צומת
-65°C ~ 175°C
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
1.25 V @ 1 A