BYS10-45-E3/TR3
מק"ט מוצר של DigiKey
BYS10-45-E3/TR3GITR-ND - סרט וסליל (TR)‏
BYS10-45-E3/TR3GICT-ND - סרט חתוך (CT)‏
BYS10-45-E3/TR3GIDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
BYS10-45-E3/TR3
תיאור
DIODE SCHOTTKY 45V 1.5A DO214AC
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 10
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
דיודות 45 V 1.5A הרכבה משטחית ‎DO-214AC (SMA)‎
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
BYS10-45-E3/TR3 דגמים
קטגוריה
מהירות
התאוששות מהירה עד 500ns, זרם Io מעל 200mA
יצרן
זרם - דלף הפוך @ Vr
500 µA @ 45 V
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
סוג ההרכבה
סטטוס החלק
פעיל
מארז‏ / תיבה
טכנולוגיה
מארז ההתקן של הספק
‎DO-214AC (SMA)‎
מתח - DC הפוך (Vr) (מקס')
45 V
טמפרטורת פעולה - צומת
-65°C ~ 150°C
זרם - מיושר, ממוצע (Io)
1.5A
מספר מוצר בסיס
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
500 mV @ 1 A