BYS11-90-E3/TR
מק"ט מוצר של DigiKey
BYS11-90-E3/GITR-ND - סרט וסליל (TR)‏
BYS11-90-E3/GICT-ND - סרט חתוך (CT)‏
BYS11-90-E3/GIDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
BYS11-90-E3/TR
תיאור
DIODE SCHOTTKY 90V 1.5A DO214AC
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 10
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
דיודות 90 V 1.5A הרכבה משטחית ‎DO-214AC (SMA)‎
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
BYS11-90-E3/TR דגמים
קטגוריה
מהירות
התאוששות מהירה עד 500ns, זרם Io מעל 200mA
יצרן
זרם - דלף הפוך @ Vr
100 µA @ 90 V
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
סוג ההרכבה
סטטוס החלק
פעיל
מארז‏ / תיבה
טכנולוגיה
מארז ההתקן של הספק
‎DO-214AC (SMA)‎
מתח - DC הפוך (Vr) (מקס')
90 V
טמפרטורת פעולה - צומת
-55°C ~ 150°C
זרם - מיושר, ממוצע (Io)
1.5A
מספר מוצר בסיס
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
750 mV @ 1 A