BZD27B150P-M3-08 | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | DIODE ZENER 150V 800MW DO219AB |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 20 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | דיודות - זנר (Zener) 150 V 800 mW הרכבה משטחית DO-219AB (SMF) |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
קטגוריה | זרם - דלף הפוך @ Vr 1 µA @ 110 V |
יצרן | מתח - קדמי (Vf) (מקס') @ If 1.2 V @ 200 mA |
סדרה | טמפרטורת פעולה -65°C ~ 175°C |
אריזה סרט וסליל (TR) סרט חתוך (CT) | סוג ההרכבה הרכבה משטחית |
סטטוס החלק פעיל | מארז / תיבה |
מתח - זנר (נקוב) (Vz) | מארז ההתקן של הספק DO-219AB (SMF) |
הספק - מקס' 800 mW | מספר מוצר בסיס |
עכבה (מקס') (Zzt) 300 Ohms |