BZD27B91P-M3-08
מק"ט מוצר של DigiKey
BZD27B91P-M3-08GITR-ND - סרט וסליל (TR)‏
BZD27B91P-M3-08GICT-ND - סרט חתוך (CT)‏
BZD27B91P-M3-08GIDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
BZD27B91P-M3-08
תיאור
DIODE ZENER 91V 800MW DO219AB
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 20
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
דיודות - זנר (Zener) 91 V 800 mW הרכבה משטחית ‎DO-219AB (SMF)‎
קטגוריה
זרם - דלף הפוך @ Vr
1 µA @ 68 V
יצרן
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
1.2 V @ 200 mA
סדרה
טמפרטורת פעולה
-65°C ~ 175°C
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
סטטוס החלק
פעיל
מארז‏ / תיבה
מתח - זנר (נקוב) (Vz)
מארז ההתקן של הספק
‎DO-219AB (SMF)‎
הספק - מקס'
800 mW
מספר מוצר בסיס
עכבה (מקס') (Zzt)
200 Ohms