BZD27C12P-M3-08
מק"ט מוצר של DigiKey
112-BZD27C12P-M3-08TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
112-BZD27C12P-M3-08CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
112-BZD27C12P-M3-08DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
BZD27C12P-M3-08
תיאור
DIODE ZENER 12V 800MW DO219AB
תיאור מפורט
דיודות - זנר (Zener) 12 V 800 mW הרכבה משטחית ‎DO-219AB (SMF)‎
קטגוריה
זרם - דלף הפוך @ Vr
3 µA @ 9.1 V
יצרן
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
1.2 V @ 200 mA
סדרה
טמפרטורת פעולה
-65°C ~ 175°C
הספק - מקס'
800 mW
מספר מוצר בסיס
עכבה (מקס') (Zzt)
7 Ohms