BZD27C91P-E3-08
מק"ט מוצר של DigiKey
BZD27C91P-E3-08GITR-ND - סרט וסליל (TR)‏
BZD27C91P-E3-08GICT-ND - סרט חתוך (CT)‏
BZD27C91P-E3-08GIDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
BZD27C91P-E3-08
תיאור
DIODE ZENER 91V 800MW DO219AB
תיאור מפורט
דיודות - זנר (Zener) 91 V 800 mW הרכבה משטחית ‎DO-219AB (SMF)‎
קטגוריה
זרם - דלף הפוך @ Vr
1 µA @ 68 V
יצרן
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
1.2 V @ 200 mA
סדרה
טמפרטורת פעולה
-65°C ~ 175°C
הספק - מקס'
800 mW
מספר מוצר בסיס
עכבה (מקס') (Zzt)
200 Ohms