BZG03C10-HM3-18
מק"ט מוצר של DigiKey
112-BZG03C10-HM3-18TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
112-BZG03C10-HM3-18CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
112-BZG03C10-HM3-18DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
BZG03C10-HM3-18
תיאור
DIODE ZENER 10V 1.25W DO214AC
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 17
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
דיודות - זנר (Zener) 10 V 1.25 W ‎±6% הרכבה משטחית ‎DO-214AC (SMA)‎
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
BZG03C10-HM3-18 דגמים
מאפייני המוצר
סינון מוצרים דומים
קטגוריה
זרם - דלף הפוך @ Vr
10 µA @ 7.5 V
יצרן
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
1.2 V @ 500 mA
סדרה
טמפרטורת פעולה
150°C (TJ)
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
דירוג
לרכב
סטטוס החלק
פעיל
הרשאה
AEC-Q101
מתח - זנר (נקוב) (Vz)
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
טולרנס
‎±6%
מארז‏ / תיבה
הספק - מקס'
1.25 W
מארז ההתקן של הספק
‎DO-214AC (SMA)‎
עכבה (מקס') (Zzt)
4 Ohms