BZG03C150-HM3-08
מק"ט מוצר של DigiKey
BZG03C150-HM3-08GITR-ND - סרט וסליל (TR)‏
BZG03C150-HM3-08GICT-ND - סרט חתוך (CT)‏
BZG03C150-HM3-08GIDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
BZG03C150-HM3-08
תיאור
DIODE ZENER 150V 1.25W DO214AC
תיאור מפורט
דיודות - זנר (Zener) 150 V 1.25 W ‎±6% הרכבה משטחית ‎DO-214AC (SMA)‎
מודלים EDA/CAD
BZG03C150-HM3-08 דגמים
זרם - דלף הפוך @ Vr
1 µA @ 110 V
יצרן
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
1.2 V @ 500 mA
סדרה
טמפרטורת פעולה
150°C (TJ)
Digi-Reel®
דירוג
לרכב
סטטוס החלק
פעיל
הרשאה
AEC-Q101
טולרנס
‎±6%
מארז‏ / תיבה
הספק - מקס'
1.25 W
עכבה (מקס') (Zzt)
300 Ohms