BZG03C18-HM3-18
מק"ט מוצר של DigiKey
112-BZG03C18-HM3-18TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
112-BZG03C18-HM3-18CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
112-BZG03C18-HM3-18DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
BZG03C18-HM3-18
תיאור
DIODE ZENER 18V 1.25W DO214AC
תיאור מפורט
דיודות - זנר (Zener) 18 V 1.25 W ±6.39% הרכבה משטחית ‎DO-214AC (SMA)‎
מודלים EDA/CAD
BZG03C18-HM3-18 דגמים
זרם - דלף הפוך @ Vr
1 µA @ 13 V
יצרן
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
1.2 V @ 500 mA
סדרה
טמפרטורת פעולה
150°C (TJ)
Digi-Reel®
דירוג
לרכב
סטטוס החלק
פעיל
הרשאה
AEC-Q101
טולרנס
±6.39%
מארז‏ / תיבה
הספק - מקס'
1.25 W
עכבה (מקס') (Zzt)
15 Ohms