BZG04-200-M3-08
מק"ט מוצר של DigiKey
112-BZG04-200-M3-08TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
112-BZG04-200-M3-08CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
112-BZG04-200-M3-08DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
BZG04-200-M3-08
תיאור
DIODE ZENER 240V 1.25W DO214AC
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 17
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
דיודות - זנר (Zener) 240 V 1.25 W הרכבה משטחית ‎DO-214AC (SMA)‎
קטגוריה
זרם - דלף הפוך @ Vr
5 µA @ 200 V
יצרן
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
1.2 V @ 500 mA
סדרה
טמפרטורת פעולה
150°C (TJ)
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
סטטוס החלק
פעיל
מארז‏ / תיבה
מתח - זנר (נקוב) (Vz)
מארז ההתקן של הספק
‎DO-214AC (SMA)‎
הספק - מקס'
1.25 W