BZG04-220-HM3-08
מק"ט מוצר של DigiKey
112-BZG04-220-HM3-08TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
112-BZG04-220-HM3-08CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
112-BZG04-220-HM3-08DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
BZG04-220-HM3-08
תיאור
DIODE ZENER 270V 1.25W DO214AC
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 17
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
דיודות - זנר (Zener) 270 V 1.25 W הרכבה משטחית ‎DO-214AC (SMA)‎
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
BZG04-220-HM3-08 דגמים
קטגוריה
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
1.2 V @ 500 mA
יצרן
טמפרטורת פעולה
150°C (TJ)
סדרה
דירוג
לרכב
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
הרשאה
AEC-Q101
סטטוס החלק
פעיל
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
מתח - זנר (נקוב) (Vz)
מארז‏ / תיבה
הספק - מקס'
1.25 W
מארז ההתקן של הספק
‎DO-214AC (SMA)‎
זרם - דלף הפוך @ Vr
5 µA @ 220 V