BZG05C16-HM3-08
מק"ט מוצר של DigiKey
BZG05C16-HM3-08GITR-ND - סרט וסליל (TR)‏
BZG05C16-HM3-08GICT-ND - סרט חתוך (CT)‏
BZG05C16-HM3-08GIDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
BZG05C16-HM3-08
תיאור
DIODE ZENER 16V 1.25W DO214AC
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 17
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
דיודות - זנר (Zener) 16 V 1.25 W ±5.63% הרכבה משטחית ‎DO-214AC (SMA)‎
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
BZG05C16-HM3-08 דגמים
מאפייני המוצר
סינון מוצרים דומים
קטגוריה
זרם - דלף הפוך @ Vr
500 nA @ 12 V
יצרן
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
1.2 V @ 200 mA
סדרה
טמפרטורת פעולה
150°C (TJ)
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
דירוג
לרכב
סטטוס החלק
פעיל
הרשאה
AEC-Q101
מתח - זנר (נקוב) (Vz)
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
טולרנס
±5.63%
מארז‏ / תיבה
הספק - מקס'
1.25 W
מארז ההתקן של הספק
‎DO-214AC (SMA)‎
עכבה (מקס') (Zzt)
15 Ohms