BZG05C3V6-HM3-08
מק"ט מוצר של DigiKey
BZG05C3V6-HM3-08GITR-ND - סרט וסליל (TR)‏
BZG05C3V6-HM3-08GICT-ND - סרט חתוך (CT)‏
BZG05C3V6-HM3-08GIDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
BZG05C3V6-HM3-08
תיאור
DIODE ZENER 3.6V 1.25W DO214AC
תיאור מפורט
דיודות - זנר (Zener) 3.6 V 1.25 W ±5.56% הרכבה משטחית ‎DO-214AC (SMA)‎
קטגוריה
זרם - דלף הפוך @ Vr
20 µA @ 1 V
יצרן
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
1.2 V @ 200 mA
סדרה
טמפרטורת פעולה
150°C (TJ)
Digi-Reel®
דירוג
לרכב
סטטוס החלק
פעיל
הרשאה
AEC-Q101
טולרנס
±5.56%
מארז‏ / תיבה
הספק - מקס'
1.25 W
עכבה (מקס') (Zzt)
20 Ohms