BZG05C5V1-HM3-18
מק"ט מוצר של DigiKey
112-BZG05C5V1-HM3-18TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
112-BZG05C5V1-HM3-18CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
112-BZG05C5V1-HM3-18DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
BZG05C5V1-HM3-18
תיאור
DIODE ZENER 5.1V 1.25W DO214AC
תיאור מפורט
דיודות - זנר (Zener) 5.1 V 1.25 W ±5.88% הרכבה משטחית ‎DO-214AC (SMA)‎
קטגוריה
זרם - דלף הפוך @ Vr
1 µA @ 1.5 V
יצרן
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
1.2 V @ 200 mA
סדרה
טמפרטורת פעולה
150°C (TJ)
Digi-Reel®
דירוג
לרכב
סטטוס החלק
פעיל
הרשאה
AEC-Q101
טולרנס
±5.88%
מארז‏ / תיבה
הספק - מקס'
1.25 W
עכבה (מקס') (Zzt)
10 Ohms