BZG05C5V6-M3-08
מק"ט מוצר של DigiKey
BZG05C5V6-M3-08GITR-ND - סרט וסליל (TR)‏
BZG05C5V6-M3-08GICT-ND - סרט חתוך (CT)‏
BZG05C5V6-M3-08GIDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
BZG05C5V6-M3-08
תיאור
DIODE ZENER 5.6V 1.25W DO214AC
תיאור מפורט
דיודות - זנר (Zener) 5.6 V 1.25 W ±7.14% הרכבה משטחית ‎DO-214AC (SMA)‎
קטגוריה
עכבה (מקס') (Zzt)
7 Ohms
יצרן
זרם - דלף הפוך @ Vr
1 µA @ 2 V
סדרה
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
1.2 V @ 200 mA
טמפרטורת פעולה
150°C (TJ)
טולרנס
±7.14%
הספק - מקס'
1.25 W