BZT52B20-G3-08
מק"ט מוצר של DigiKey
BZT52B20-G3-08GITR-ND - סרט וסליל (TR)‏
BZT52B20-G3-08GICT-ND - סרט חתוך (CT)‏
BZT52B20-G3-08GIDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
BZT52B20-G3-08
תיאור
DIODE ZENER 20V 500MW SOD123
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 28
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
דיודות - זנר (Zener) 20 V 500 mW ±5% הרכבה משטחית SOD-123
קטגוריה
עכבה (מקס') (Zzt)
50 Ohms
יצרן
זרם - דלף הפוך @ Vr
100 nA @ 15 V
סדרה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
טולרנס
±5%
מספר מוצר בסיס
הספק - מקס'
500 mW