BZT52B33-E3-08 זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
אקוויוולנטים-פרמטרית
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
אקוויוולנטים-פרמטרית
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
דומים
Diodes Incorporated
דומים
Diodes Incorporated
Central Semiconductor Corp
onsemi
onsemi
קיים במלאי: 173
דיודות - זנר (Zener) 33 V 410 mW ±2% הרכבה משטחית SOD-123
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
SOD 123
BZT52B33-E3-08
מק"ט מוצר של DigiKey
BZT52B33-E3-08-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
BZT52B33-E3-08
תיאור
DIODE ZENER 33V 410MW SOD123
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 28
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
קטגוריה
עכבה (מקס') (Zzt)
80 Ohms
יצרן
זרם - דלף הפוך @ Vr
100 nA @ 25 V
סדרה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C
טולרנס
±2%
מספר מוצר בסיס
הספק - מקס'
410 mW