BZT52B33-HE3-08
מק"ט מוצר של DigiKey
112-BZT52B33-HE3-08TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
112-BZT52B33-HE3-08CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
112-BZT52B33-HE3-08DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
BZT52B33-HE3-08
תיאור
DIODE ZENER 33V 410MW SOD123
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
דיודות - זנר (Zener) 33 V 410 mW ±2% הרכבה משטחית SOD-123
קטגוריה
זרם - דלף הפוך @ Vr
100 nA @ 25 V
יצרן
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C
סדרה
דירוג
לרכב
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
הרשאה
AEC-Q101
סטטוס החלק
מוצר שהתיישן
טולרנס
±2%
הספק - מקס'
410 mW
מספר מוצר בסיס
עכבה (מקס') (Zzt)
80 Ohms