BZT52B5V6-HE3-08 פריט שהתיישן ואינו מיוצר עוד.
תחליפים זמינים:
מומלצי MFR
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
קיים במלאי: 12,840
גיליון נתונים
דומים
Diodes Incorporated
קיים במלאי: 185,768
גיליון נתונים
דומים
Diodes Incorporated
onsemi
onsemi
דיודות - זנר (Zener) 5.6 V 410 mW ±2% הרכבה משטחית SOD-123
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
SOD 123
BZT52B5V6-HE3-08
מק"ט מוצר של DigiKey
BZT52B5V6-HE3-08GITR-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
BZT52B5V6-HE3-08
תיאור
DIODE ZENER 5.6V 410MW SOD123
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
קטגוריה
זרם - דלף הפוך @ Vr
100 nA @ 1 V
יצרן
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C
סדרה
דירוג
לרכב
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
הרשאה
AEC-Q101
סטטוס החלק
מוצר שהתיישן
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
מתח - זנר (נקוב) (Vz)
מארז‏ / תיבה
טולרנס
±2%
מארז ההתקן של הספק
SOD-123
הספק - מקס'
410 mW
מספר מוצר בסיס
עכבה (מקס') (Zzt)
40 Ohms