BZT52B6V2-E3-18 | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | DIODE ZENER 6.2V 410MW SOD123 |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 28 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | דיודות - זנר (Zener) 6.2 V 410 mW ±2% הרכבה משטחית SOD-123 |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
קטגוריה | עכבה (מקס') (Zzt) 10 Ohms |
יצרן | זרם - דלף הפוך @ Vr 100 nA @ 2 V |
סדרה | טמפרטורת פעולה -55°C ~ 150°C |
אריזה סרט וסליל (TR) סרט חתוך (CT) Digi-Reel® | סוג ההרכבה הרכבה משטחית |
סטטוס החלק פעיל | מארז / תיבה |
מתח - זנר (נקוב) (Vz) | מארז ההתקן של הספק SOD-123 |
טולרנס ±2% | מספר מוצר בסיס |
הספק - מקס' 410 mW |