BZT52B6V2-G3-18 זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
אקוויוולנטים-פרמטרית
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
קיים במלאי: 13,308
גיליון נתונים
אקוויוולנטים-פרמטרית
קיים במלאי: 8,165
גיליון נתונים
דומים
Diodes Incorporated
קיים במלאי: 337
דומים
Diodes Incorporated
קיים במלאי: 428
Central Semiconductor Corp
Central Semiconductor Corp
קיים במלאי: 371
דיודות - זנר (Zener) 6.2 V 410 mW ±2% הרכבה משטחית SOD-123
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
SOD 123
BZT52B6V2-G3-18
מק"ט מוצר של DigiKey
BZT52B6V2-G3-18-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
BZT52B6V2-G3-18
תיאור
DIODE ZENER 6.2V 410MW SOD123
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 28
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
קטגוריה
עכבה (מקס') (Zzt)
10 Ohms
יצרן
זרם - דלף הפוך @ Vr
100 nA @ 2 V
סדרה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C
סטטוס החלק
פעיל
טולרנס
±2%
מספר מוצר בסיס
הספק - מקס'
410 mW