BZT52B6V2-HE3-18 פריט שהתיישן ואינו מיוצר עוד.
תחליפים זמינים:
מומלצי MFR
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
דומים
Diodes Incorporated
קיים במלאי: 85,203
גיליון נתונים
דומים
Diodes Incorporated
קיים במלאי: 428
Central Semiconductor Corp
קיים במלאי: 371
Central Semiconductor Corp
onsemi
דיודות - זנר (Zener) 6.2 V 410 mW ±2% הרכבה משטחית SOD-123
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
SOD 123
BZT52B6V2-HE3-18
מק"ט מוצר של DigiKey
BZT52B6V2-HE3-18-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
BZT52B6V2-HE3-18
תיאור
DIODE ZENER 6.2V 410MW SOD123
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
קטגוריה
זרם - דלף הפוך @ Vr
100 nA @ 2 V
יצרן
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C
סדרה
דירוג
לרכב
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
הרשאה
AEC-Q101
סטטוס החלק
מוצר שהתיישן
טולרנס
±2%
מארז ההתקן של הספק
SOD-123
הספק - מקס'
410 mW
מספר מוצר בסיס
עכבה (מקס') (Zzt)
10 Ohms