BZT52B7V5-G3-18
מק"ט מוצר של DigiKey
112-BZT52B7V5-G3-18TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
112-BZT52B7V5-G3-18CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
112-BZT52B7V5-G3-18DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
BZT52B7V5-G3-18
תיאור
DIODE ZENER 7.5V 410MW SOD123
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 28
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
דיודות - זנר (Zener) 7.5 V 410 mW ±2% הרכבה משטחית SOD-123
קטגוריה
עכבה (מקס') (Zzt)
7 Ohms
יצרן
זרם - דלף הפוך @ Vr
100 nA @ 5 V
סדרה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
סטטוס החלק
פעיל
טולרנס
±2%
מספר מוצר בסיס
הספק - מקס'
410 mW