BZT52B8V2-HE3_A-18 זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
אקוויוולנטים-פרמטרית
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
אקוויוולנטים-פרמטרית
Comchip Technology
קיים במלאי: 0
דיודות - זנר (Zener) 8.2 V 300 mW ±2% הרכבה משטחית SOD-123
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
SOD 123
BZT52B8V2-HE3_A-18
מק"ט מוצר של DigiKey
112-BZT52B8V2-HE3_A-18TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
BZT52B8V2-HE3_A-18
תיאור
DIODE ZENER 8.2V 300MW SOD123
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 28
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
קטגוריה
עכבה (מקס') (Zzt)
7 Ohms
יצרן
זרם - דלף הפוך @ Vr
100 nA @ 6 V
סדרה
טמפרטורת פעולה
150°C (TJ)
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
דירוג
לרכב
סטטוס החלק
פעיל
הרשאה
AEC-Q101
טולרנס
±2%
מארז‏ / תיבה
הספק - מקס'
300 mW