BZT52C15-E3-18
מק"ט מוצר של DigiKey
112-BZT52C15-E3-18TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
112-BZT52C15-E3-18CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
112-BZT52C15-E3-18DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
BZT52C15-E3-18
תיאור
DIODE ZENER 15V 410MW SOD123
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 28
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
דיודות - זנר (Zener) 15 V 410 mW ±5% הרכבה משטחית SOD-123
קטגוריה
עכבה (מקס') (Zzt)
30 Ohms
יצרן
זרם - דלף הפוך @ Vr
100 nA @ 11 V
סדרה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C
סטטוס החלק
פעיל
טולרנס
±5%
מספר מוצר בסיס
הספק - מקס'
410 mW