BZT52C15-G3-08
מק"ט מוצר של DigiKey
112-BZT52C15-G3-08TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
112-BZT52C15-G3-08CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
112-BZT52C15-G3-08DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
BZT52C15-G3-08
תיאור
DIODE ZENER 15V 410MW SOD123
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 28
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
דיודות - זנר (Zener) 15 V 410 mW ±5% הרכבה משטחית SOD-123
קטגוריה
עכבה (מקס') (Zzt)
30 Ohms
יצרן
זרם - דלף הפוך @ Vr
100 nA @ 11 V
סדרה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
סטטוס החלק
פעיל
מארז‏ / תיבה
מתח - זנר (נקוב) (Vz)
מארז ההתקן של הספק
SOD-123
טולרנס
±5%
מספר מוצר בסיס
הספק - מקס'
410 mW